آخرین اخبار : 

ایجاد پهنه علم و فناوری در حوزه ICT با مشارکت برج فناوری اطلاعات یزد

در تاریخ ۹۵/۰۵/۱۸ بر حسب دعوت منطقه ویژه علم و فناوری جلسه هماهنگی ایجاد پهنه علم و فناوری در حوزه ICT  در محل دفتر رئیس پارک علم وفناوری یزد برگزار گردید،در این جلسه که با حضور آقایان پورسراجیان ، نبوی زاده، سالاری ، لطفی و حکیمیان برگزار شد پس از بحث و تبادل نظر به شرح ذیل تصمیم‎گیری گردید:

  1. با توجه به بررسی لازم از طرف برج فناوری اطلاعات، پیشنهاد گردید در مرحله اول ۲۰ هکتار از اراضی پردیس فناوری باغشهر کوثر به پهنه علم و فناوری اختصاص و حدنصاب تفکیک قطعات به مساحت ۵۰۰ متر و ۱۰۰۰ متر و ۲۰۰۰ متر جهت استقرار شرکتهای پارکی و دانش بنیان و شرکتهایی که پذیرش منطقه ویژه علم و فناوری را دریافت می‎نمایند صورت پذیرد.
  2. در این خصوص مقرر گردید مؤسسه کوثر نسبت به تهیه طرح آماده سازی و پیگیری جهت اخذ تأیید به کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان اقدام نماید. برج فناوری اطلاعات همکاری و هماهنگی لازم را بعمل خواهد آورد.
  3. منطقه ویژه علم و فناوری، پارک علم و فناوری، دانشگاه یزد و شرکت برج فناوری اطلاعات یزد همکاری لازم را جهت تشویق و معرفی شرکتهای فناور در حوزه ICT برای استقرار در پهنه بعمل خواهند آورد.

_MG_0572

_MG_0574

 _MG_0581